"השקעות ערך" לפי המיליארדר וורן באפט

רבים שואלים עצמם, איך הופכים להיות בעלי הון?

האם זה עודף מזל? האם זו השכלה פיננסית? האם זה הון עצמי שהגיע מירושה? האם הזדמנויות עסקיות ייחודיות זמינות רק לבעלי ההון? היש סיכוי ליצירת רווח בלא לקחת שום סיכון? מתי הזמן הנכון להשקיע? איזו השקעה נכונה לכמות הכסף שברשותי?

המון שאלות טובות וחשובות וכך גם התשובות מגוונות ומעניינות.
עם זאת, מוסכם כי עולם ההשקעות זמין לכל אחד ואחת מאיתנו כהזדמנות שווה. אין צבע או טעם לכסף.

הכמות חשובה אבל לא תמיד הכרחי להחזיק במיליונים כדי להיכנס לכל עסקה. השקעות ערך המצליחות לבעלי הון יכולות להצליח גם לך, כאן אנו נצמדים למומחה מספר 1 בעולם השקעות הערך, מר וורן באפט.
מר באפט ידוע כמי שרוכש חברות על סמך מגוון פרמטרים, שהעיקריים בהם:

– עסקים פשוטים וקלים להבנה

– עסקים שקל לצפות את עתידם

– עסקים שהוכיחו בעבר צמיחה עקבית בהכנסות וברווחים, תשואה נאה להון, הנהלה טובה ומוכרת

– עסק שמגן על עצמו מפני מתחרים פוטנציאליים

כדי לייצר ערך אמיתי בהשקעות לאורך זמן, חשוב לבחור בעסקים נהדרים, שימשיכו לצמוח ולהתרחב במשך שנים רבות. הפער בין גודל העסק ויכולת ייצור המזומנים שלו במועד שקנינו אותו לבין גודלו ויכולת ייצור המזומנים שלו בעוד מספר שנים, הוא הערך שנוצר לנו המשקיעים (בתנאי שבעת הרכישה לא שילמנו מחיר מופקע כמובן).

הרעיון הזה, שנקרא גם "השקעות ערך", נראה פשוט למדי, אבל למעשה, שונה באופן מהותי משיטות ההשקעה המקובלות והמוכרות בהן משקיעים רוכשים מניות של עסקים שלא צומחים לאורך שנים, אבל המשקיעים מנסים להרוויח בטווחים קצרים מתנודתיות בערך המניה על רקע מגמה קצרת טווח בעסקי אותן חברות בבורסה.

באפט

האם זה הזמן הנכון להשקעה הבאה שלי?

ומכאן, הנה דברים שנאמרו לנו ע"י משקיעי קשפלואו לגבי השקעה בחברת בייביס ברת' במשך 22 הימים האחרונים מאז פתחנו בהנפקה הפרטית. אלו תגובות חלקיות בלבד מתוך עשרות משקיעים שנחשפו להזדמנות!

"המוצר מלהיב, ההזדמנות ייחודית, עשיתי את הבדיקות שלי ואני מעונין להצטרף לחברה.." יואב פ.

"אני רופא ואשתי מנהלת בית מרקחת של קופ"ח מכבי המשווקת ומסבסדת את המוצר. המוצר הינו מוצר פנטסטי ואחרי שאשתי המליצה בחום אנחנו בפנים." ויקטור ב.

"איפה אני יכול להיכשל כאן? מוצר מוגן בפטנט רשום, מוצר עם אישור מנהל התרופות האמריקאי [FDA] והאיחוד האירופי [CE], החברה כבר מייצרת עבור קופ"ח מכבי ובקרוב עבור קופות נוספות בישראל, בחברה קיים משקיע מקומי ואסטרטגי גדול [סופרגום] עם הנהלה מוכרת וכעת עסקה משמעותית עם מפיץ בארה"ב וקנדה? קיבלתי את ההחלטה שלי. אם לא אשקיע בזה כנראה ולא אשקיע בכלום." איתמר ל.

"ניסיתי את המוצר על ילדיי. זה טוב יותר מכל מסיכת אינהלציה מציקה אחרת. אם התינוקות מבריאים מזה במקום לסבול, זאת נראית לי השקעה טובה. עוה"ד שלנו עובר על מסמכי ההשקעה ששלחתם" יעל א.

[separator type="" size="" icon="star"]

כפי שעינך רואות, הפידבקים מצוינים, ההנפקה מתקדמת כסדרה אבל אפילו המשקיעים שכבר משתתפים בהנפקה לא יודעים הכל.
לא בגלל שהסתרנו מהם משהו חלילה. אלא שבעת העשיה, קורים דברים בלתי צפויים…

בעקבות ההנפקה המוצלחת קיבלנו פניות רבות ובינהם ממשקיעה/יזמית ממרכז העסקים של קשפלואו. שמה נילי.
נילי אמנם כבר פרשה לה מעולם ההיי-טק לפני שנים וההשקעה נראית לה מאד מעניינת אבל נילי גם יזמית באופיה. נילי פנתה לקשרים שלה באנגליה ובאיטליה וגם בלוס אנג'לס והציעה להם לרכוש את המוצר אייר בייבי אחרי שראתה והבינה את ההזדמנות…

לא נוכל להרחיב בענין מטעמי שמירה על סודיות מסחרית והוגנות, אך משקיעים הנכנסים בהנפקה זו יכולים בהחלט להרוויח עוד בטרם נכנסו לחברה.

אנו מודים. מצב אבסורדי לגמרי 🙂 אלו השקעות ערך לפי וורן באפט כנראה

ההנפקה בקרוב נסגרת ועימה ההזדמנות לקפוץ פנימה ולייצר הכנסה פאסיבית, רווחים, דיוידנדים. משהו שיוציא אותך ממירוץ העכברים, אם זה מצבך, או שיגדיל לך את טור ההכנסות הפאסיביות אם כבר מדברים ביזנס.

תזכורת לסוג ההזדמנות בהשקעה בחברת בייביס ברת' מונחת כאן שוב לפניך:

2017-03-09T14:56:39+00:00