קבוצת רכישה לביצוע השקעות גדולות

למי שיש קצת יוזמה יכול להתחיל את השקעות הנדל"ן שלו בדרכים שונות, אחת מהן היא התאגדות משקיעים (כלומר קבוצת רכישה) לביצוע השקעות בסדר גודל משמעותי

האם קרה לכם בעבר ששאלתם את עצמכם, כיצד תוכלו להגדיל את ההכנסות שלכם מבלי לקחת סיכון גבוה מידי? לצורך כך קיימות התארגנויות שונות של משקיעים, כגון, קבוצת רכישה, אשר מטרתם היא להשקיע במשותף בנכס מסוים אשר יפיק עבורם תמורה כלכלית בעתיד. ישנם מגוון נכסים ודרכים בהם ניתן להשקיע במשותף יחד עם עוד מספר שותפים, אלה יכולים להיות בתחום הנדל"ן, שוק ההון, מניות ועוד'.

היתרונות בהשקעה דרך קבוצות רכישה הן: הבאת הון עצמי נמוך יחסית עבור כל שותף, כך שהסיכון עבור כל שותף נמוך יחסית. בנוסף, לא לכל המשקיעים יש את ההון העצמי הדרוש, ובדרך התאגדות יכולים כשותפים להשקיע בנדל”ן. דרך נוספת להשקעת שותפים היא שותף אחד לוקח על עצמו את ההחייבויות בעוד השני נותן את ההון העצמי, בצורה כזו משקיע ללא הון יכול להתחיל להשקיע כשמטרתו היא רווח הון בעוד השני נהנה מתזרים שוטף ללא תשלומי חובות.

אירועים מרכזיים שעברו על שוק הנדל"ן בשנים האחרונות

בחמש השנים האחרונות, קרו שני אירועים מרכזיים בתחום הנדל"ן אשר הביאו את המשקיעים להתאגד ולהשקיע יחד בנכסי הנדל"ן :

  1. מחירי הנדל"ן עלו בצורה דרמתית – בשנים האחרונות, יותר ויותר קשה לקנות דירה בישראל, שכן אוכלוסיית ישראל צמחה בצורה דמוגרפית חסרת תקדים, הביאו לביקוש רב של דירות. בשנים האחרונות, מחיר ממוצע של דירה מגיע למיליון שקלים ויותר, ואנו האזרחים מתקשים לקנות דירה בשל העלייה המשמעותית במחירי הדירות. נתון זה משפיע גם על דירות יד שנייה שאינן חדשות הנמכרות היום במחירים גבוהים שכן הביקוש רב ואין היצע מספק בשוק.
  2. הריבית על המשכנתאות צנחה לשפל חסר תקדים – משקיעים או רוכשי דירות אשר מצליחים לקנות נכס, יכולים להנות מריבית נמוכה חסרת תקדים, עובדה אשר משפרת את התזרים החודשי מהנכס, אך על מנת להנות מאותה ריבית עלינו לגייס קודם כל הון עצמי לצורך נטילת המשכנתא.

אחד הקשיים הגדולים ביותר שאנו נתקלים בו בעת בקשת המשכנתא, הוא המוקש אשר עונה לשם "הון עצמי" – אנו מחויבים להחזיק בסכום כסף לא מועט אשר אמור לספק לנו בכלל את האפשרות לקחת משכנתא מהבנק.

במידה ואתם משקיעים, וזוהי אינה הדירה היחידה שברשותכם, תצטרכו לשלם הון עצמי אף יותר גבוה, כחמישים אחוז מגובה הנכס, סכום כסף שמקשה מאוד על משקיעים אשר רוצים לקנות נכסים וצריכים לעמוד בנטל הכלכלי של ההון העצמי. לכן, במקרים אלו, מומלץ להתאגד יחד עם עוד שותפים ולהתחלק יחד ברכישת הנכס ובמקום לעמוד בהון עצמי של חמישים אחוז לבד, יוכלו השותפים להתחלק ולהגיע ל10% הון עצמי עבור כל שותף ולהקטין משמעותית את גובה ההלוואה.

כל המידע שרציתם לדעת בכנס "התאגדות משקיעים לצורך ביצוע השקעות גדולות"

במידה ותרצו לשמוע פרטים נוספים אודות התאגדות משקיעים לצורך ביצוע השקעות גדולות, תוכלו להגיע לכנס "קשפלואו ישראל" אשר ייערך בתל אביב ובו תשמעו הדרכות מפי מרצים מהטובים ביותר בתחום: נחי פינקלשטיין, יובל ברכה ו-חיים זולון. בהרצאות השונות שתיחשפו אליהן, תוכלו לקבל מידע רב ורלוונטי בנוגע לתחום ההשקעות הגדולות שניתן לבצע במשותף עם עוד מספר שותפים. בנוסף, תוכלו לקבל הסברים על היתרונות הרבים שתמצאו בהתאגדות לביצוע השקעות וכיצד תוכלו לפעול על מנת להתאגד יחד עם עוד מספר שותפים לצורך השקעה גדולה יותר.

הכנס נועד למענכם, על מנת שתוכלו לשמוע מפי המומחים מה זה קבוצת רכישה, כיצד להתנהל בשוק הנדל"ן וכיצד להתנהל נכון בהשקעות הקבוצתיות. תוכלו לשמוע כיצד השקעות נדל"ן משותפות מתבצעות בפועל ובעיקר אילו רווחים תוכלו להפיק מהשקעות אלו. השקעות בתחום הנדל"ן, הן השקעות המשתלמות ביותר עבורכם, ויפיקו עבורכם רווח כלכלי משמעותי בהווה ובעתיד.

2016-12-14T18:01:30+00:00