מובטל בהסוואה – הכנסה פסיבית משתלמת?

מובטל בהסוואה (או: זה שלא Bitch) – הכנסה פסיבית משתלמת?

כעת התפרסמו תוצאות הניסוי המרתק שערכנו בחודש מרץ 2015 והותרו לפרסום.
מבטיחים לכם שהתוצאות יהממו אתכם…המשיכו לקרוא אודות מובטל בהסוואה…

4 מאנשי קשפלואו שלחו קו"ח מפוברקים למעסיקים אמיתיים.

אלו קורות חיים מאד מקצועיים שהסיכוי ש"מועמדים" אלו לא יתקבלו למקום עבודה כלשהוא, מאד מאד נמוך!

ואכן, "מועמדים" אלו עברו שאלון מיון ראשוני ע"י חברת כח אדם, לאחר מכן נפגשו עם האחראים על כח אדם אצל המעסיקים ואז הגיע הראיון הקריטי עם מקבלי ההחלטות, לרוב מנכ"ל החברה המעסיקה.

ובשאלת מליון הדולר קרתה ההפתעה, שאגב כולה מוקלטת ובכל הראיונות שבוצעו.

מוכנים?

נציגינו, הם הם ה"מועמדים" שעברו סינון קפדני נשאלו מה דרישות השכר שלהם (הכנסה אקטיבית להזכירכם, משהו שהרבה מזיעים כדי להשיג, אחרי שנים של לימודים, צבירת נסיון הוצאות לא מעטות, טרחה ומאמץ…), ונציגינו ענו בכל ראיון בנפרד "אין לנו דרישות שכר, אנחנו מוכנים לעבוד ללא כל תמורה".

שימו לב: "מועמדים" אלו עברו כמה שלבים ובהצלחה כדי להגיע לראיון המסכם לאחר שנמצאו מתאימים בדיוק לדרישות המעסיקים וכעת עם מסירת תשובתם, נודע לכולם וכצפוי וללא יוצא מהכלל כי הם לא התקבלו לעבודה "המיוחלת".

עכשיו רגע השיא, לאחר מספר ימים פנו "המועמדים" שלנו למקבלי ההחלטות ושאלו מדוע לא התקבלו לעבודה. ומה היתה התשובה של כל המעסיקים הפוטנציאליים? מי מצליח לנחש?

אוקיי, בלי מתח מיותר…התשובות כולן היו סביב העובדה שללא משיכת משכורת (או הכנסה אקטיבית) אין למעסיק שליטה אמיתית על העובד.
"עובד", כן כן, זה מהשורש ע.ב.ד…

הרי אותו עובד יכול לעזוב מתי שבא לו ואפילו ללא התראה כלשהיא, יכול לעשות ככל העולה על רוחו ואף "לפתוח פה" על מעסיקו ללא שום פחד שיפוטר, אחד ללא רסן בעליו, אחד שיכול להמריד חלילה או להקים התארגנות יחד עם שאר העובדים נגד המעסיק, אין לו מה להפסיד, עצמאי בשטח, לא ממש צריך תלוש שכר או התעסקות עם רשויות המס, ציפור דרור, אחד שאפילו יכול לרשום פטנטים על שמו ואלו לא יהיו בידי מעסיקו, מקצוען אמיתי, בעל בטחון עצמי ללא צורך בבטחון תעסוקתי, אחד שיש לו כבר הכנסה פאסיבית ולא תלוי במקור הכנסה אחד?? כן!!

טוב נו, אז לא קיבלו אותו למקום עבודה. ביג דיל!
שוב פעם עולה כי לא משתלם להשתעבד למשכורות ובוסים. שוב פעם הוכח שתגמול במודל הכנסה אקטיבית כבר לא תופס אם יש לך הכנסה פאסיבית. ולך יש כבר הכנסה פאסיבית?

2017-03-09T14:59:28+00:00